• Головна
  • Сьогодні Міжнародний день захисту дітей!
08:00, 1 червня 2017 р.

Сьогодні Міжнародний день захисту дітей!

Сьогодні в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей. Ця дата святкується щорічно 1 червня, а заснована вона була у листопаді 1949 року у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок.

Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

У цей день влаштовуються розважальні заходи для дітей: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

В Україні це свято було встановлено «…На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна — дітям" та інших громадських організацій…» відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98.

З «професійним святом» дітей Кременчука привітав мер міста Віталій Малецький:

«Вітаю всі кременчуцькі родини з Міжнародним днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб кожна кременчуцька дитина, діти всього  світу завжди були радісними та щасливими.

Дорогі діти! Завжди поважайте своїх батьків, даруйте їм радість та впевненість, зростайте гідними громадянами та несіть добро у цей світ! Нехай здійсняться ваші мрії!

Шановні батьки! Завдання для нас, дорослих – створити кожній дитині гідні умови для повноцінного розвитку, бо від цього залежить їх доля.

Зичу всім кременчужанам міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, люблячих батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку в колі родин, зі своїми друзями!»

Нагадаємо, в Кременчуці на честь Дня усіх дітей буде влаштоване веселе сімейне свято у парку Воїнів-Інтернаціоналістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#деньзахистудітей #міжнароднийдень #святодітей #захистдітей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...