• Главная
  • Переможці ХІ фестивалю сучасної молодіжної культури «Extreme-zone»
14:21, 6 июня 2017 г.

Переможці ХІ фестивалю сучасної молодіжної культури «Extreme-zone»

5 червня  у Кременчуці проходив  ХІ фестиваль сучасної молодіжної культури «Extreme-zone».
Його організатором  є виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області за ініціативи  Молодіжного Парламенту Кременчука, Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Співорганізатор заходу - громадська організація «Фонд підтримки студентської молоді».
Учасники змагалися у 25 різних напрямках молодіжної спорту та культури. Зокрема, змагання проходили у наступних напрямках сучасної молодіжної культури: рок, реп, графіті, стрітбол (вуличний баскетбол), Street Soccer (вуличний футбол), фрістайл, Roller skating, Games of skate, ВМХ, велотріал, Freestyle, Dj, Cross fit, Street Workout, Біт-бокс, "Extreme Run" (забіг 2 км), жим лежачи, пляжний волейбол, лазертаг, dance-батли. Із урахуванням всіх видів та категорій змагань було обрано  переможців ( або команди переможців).
Список переможців

Назва гурту/Прізвище та ім`я

Місто

Напрямок «РОК»

1 місце

«Hall of Memory»

М. Кременчук

2 місце

«Gray suns Cover band»

М. Кременчук

3 місце

«The Sky Signs»

М. Кременчук

Напрямок «РЕП»

1 місце

Же Ро

М. Кременчук

2 місце

Доріан Дмитро

М. Кременчук

3 місце

Сергій Темний та Олена Котляренко

М. Кременчук

Площадка «Dance»

Хіп-хоп

1 місце

Тюфтіна Анастасія

М. Кременчук

2 місце

Кляцко Даніїл

М. Кременчук

Vogue (pro)

1 місце

«House of TransFormers»

М. Кременчук

2 місце

Чишко Валерія

М. Кременчук

Vogue (begginners)

1 місце

Парасоцька Ольга

М. Кременчук

2 місце

Чорновол Аліна

М. Кременчук

Break dance (2х2)

1 місце

«Might 1x1»

М. Кременчук

2 місце

«AOB»

М. Кременчук

Break dance (1х1)

1 місце

B-boy Nazar

М. Кременчук

2 місце

B-boy Lucky

М. Кременчук

3 місце

B-boy Dodpul

М. Кременчук

Напрямок «BMX»

1 місце

Яковенко Владислав

М. Кременчук

2 місце

Вусик Сергій

М. Кременчук

3 місце

Сирота Ростислав

М. Кременчук

Напрямок «Roller skating»

1 місце

Єршов Богдан

М. Кременчук

2 місце

Марокко Дмитро

М. Запоріжжя

3 місце

Гуйван Ігор

М. Дніпро

Напрямок «X Games»

1 місце

Литвиненко Владислав

Кременчук

2 місце

Бєлов Дмитро

Горішні Плавні

3 місце

Дубинко Владислав

М. Кременчук

Напрямок «Games of skate»

1 місце

Бєлов Дмитро

М. Горішні Плавні

2 місце

Литвиненко Владислав

М. Кременчук

3 місце

Іванов Вячеслав

М. Кременчук

Напрямок «BEATBOX»

1 місце

Казарян Сергій

М. Кременчук

Напрямок «Freestyle»

1 місце

Семененко Артем

М. Кременчук

Напрямок «Cross fit»

Чоловіки

1 місце

Григорян Артур

М. Кременчук

2 місце

Козленко Ігор

М. Кременчук

3 місце

Борщенко Дмитро

М. Кременчук

Жінки

1 місце

Бахан Олена

М. Кременчук

2 місце

Івченко Світлана

М. Кременчук

3 місце

Брага Марина

М. Горишні Плавні

Напрямок «Extreme Run»

Чоловіки

1 місце

Кірчик Сергій

М. Кременчук

2 місце

Гусач Сергій

М. Кременчук

3 місце

Євтушенко Олександр

М. Кременчук

Жінки

1 місце

Героятлова Олександра

М. Кременчук

2 місце

Данильченко Єва

М. Кременчук

3 місце

Мудра Анна

М. Кременчук

Напрямок «Армреслінг»

Права рука, вага 85+ кг

1 місце

Калініченко Максим

М. Кременчук

2 місце

Федосюк Артур

М. Кременчук

3 місце

Чмир Роман

М. Кременчук

Права рука, вага до 85 кг

1 місце

Гаврилець Олег

М. Кременчук

2 місце

Руденко Юрій

М. Кременчук

3 місце

Шаповал Сергій

М. Кременчук

Напрямок «Жим лежачи»

1 місце

Ткаченко Владислав

М. Кременчук

2 місце

Тюшка Володимир

М. Долина

3 місце

Харченко Єгор

М. Кременчук

Напрямок «Вуличний баскетбол»

1 група (чоловіки, до 14 років)

1 місце

«Работяги»

М. Кременчук

2 місце

«Пирятин»

М. Пирятин

3 місце

«Пандочки»

М. Миргород

2 група (від 15 до 17 років)

1 місце

«Комітет»

М. Кременчук

2 місце

«Крюків»

М. Кременчук

3 місце

«Селище Молодіжне»

М. Кременчук

3 група (чоловіки, від 18 років)

1 місце

«ЗП»

М. Запоріжжя

2 місце

«4 по 100»

М. Кропивницький

3 місце

«Реєвські пси»

М. Кременчук

Напрямок «Вуличний футбол»

1 місце

«Артисти»

М. Кременчук

2 місце

«Гаджупє»

М. Кременчук

3 місце

«ЗИЛи»

М. Кременчук

Площадка «Воркаут»

«Підтягування на брусах на найбільшу кількість повторів, до 16 років»

1 місце

Таназашвілі Рустам

М. Кременчук

2 місце

Пасько Руслан

М. Кременчук

3 місце

Савосько Богдан

М. Кременчук

«Віджимання на брусах на найбільшу кількість повторів, до 16 років»

1 місце

Михайлов Павло

М. Кременчук

2 місце

Савосько Богдан

М. Кременчук

3 місце

Міхно Злата

М. Кременчук

«Віджимання з гирею 24 кг на найбільшу кількість повторів, від 16 років»

1 місце

Костенко Владислав

М. Кременчук

2 місце

Жовтяк Ярослав

М. Кременчук

3 місце

Кукленко Андрій

М. Кременчук

«Віджимання з гирею 16 кг на найбільшу кількість повторів, від 16 років»

1 місце

Жовтяк Ярослав

М. Кременчук

2 місце

Лапушенко Дмитро

М. Кременчук

3 місце

Кукленко Андрій

М. Кременчук

«Виходи силою на найбільшу кількість повторів»

1 місце

Таназашвілі Рустам

М. Кременчук

2 місце

Рибка Іван

М. Кременчук

3 місце

Шатровий Максим

М. Кременчук

Напрямок «Пляжний волейбол»

1 місце

Резніков Віталій  та Жирікова Наталія

М. Кременчук

2 місце

Супрунов Олександр та Череп Анна

М. Кременчук

3 місце

Шуригіна Анастасія та Сохим Олександр

М. Кременчук, М. Полтава

Напрямок «Лазертаг»

1 місце

«Ведмеді»

М. Кременчук

2 місце

«Вогонь»

М. Кременчук

3 місце

«Екстримали»

С. Максимівка

Напрямок «Дитяча Велогонка»

Хлопчики, 5-6 років

1 місце

Буленко Іван

М. Кременчук

2 місце

Шабашов Віктор

М. Кременчук

3 місце

Старосельський Валентин

М. Кременчук

Дівчата, 5-6 років

1 місце

Морванюк Єсенія

М. Кременчук

2 місце

Дишлева Дар’я

М. Кременчук

3 місце

Овчаренко Анна

М. Кременчук

Хлопчики, 7-8 років

1 місце

Варава Олександр

М. Кременчук

2 місце

Корнильченко Ростислав

М. Кременчук

3 місце

Неборак Владислав

М. Кременчук

Дівчата, 8-10 років

1 місце

Філюкова Кристина

М. Кременчук

2 місце

Ільченко Дар’я

М. Кременчук

Хлопчики, 9-10 років

1 місце

Фін Іван

М. Кременчук

2 місце

Раслапін Тимфофій

М. Кременчук

3 місце

Хохлов Дмитро

М. Кременчук

Дівчатка, 13-14 років

1 місце

Івко Анастасія

М. Кременчук

2 місце

Яшник Софія

М. Кременчук

Хлопчики, 13-14 років

1 місце

Попов Євген

М. Кременчук

2 місце

Грищун Філіп

М. Кременчук

3 місце

Семенюк Богдан

М. Кременчук

ФОТО З ФЕСТИВАЛЮ ТУТ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фестиваль #спорт #Extreme_zone #переможці
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...