Сьогодні День бухгалтера!

Окрім металургів та гірників, сьогодні, 16 липня, своє професійне свято відзначають і бухгалтери України.

День бухгалтера встановлено в Україні у 2004 році Указом Президента.

Мер Кременчука Віталій Малецький привітав усіх бухгалтерів міста такими словами:

«Шановні бухгалтери! Щиро вітаю вас з професійним святом! Фінансовий стан і фінансовий успіх будь-якого підприємства чи установи напряму залежить від професійної майстерності бухгалтерів. Саме в руках людей  цієї нелегкої професії доля господарюючого суб’єкта. Це на вас, шановні бухгалтери, покладається велика відповідальність не тільки за ведення правильної податкової звітності та фінансового контролю, а й за прийняття життєво необхідних рішень, пов’язаних з господарською  діяльністю,  економічним зростанням та фінансовим благополуччям. Тож хочеться побажати вам завжди і у всьому успіху, мудрості, високого професіоналізму та фінансового благополуччя. Щоб не тільки у роботі, але й у житті  завжди був баланс. Міцного здоров’я, щастя, добробуту, нехай прибутки завжди перевищують видатки, а фінансові можливості будуть більшими за життєві потреби!».

Із святом вас, дорогі бухгалтери! Миру вам і любові!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов