Спалювання сміття у Кременчуці під забороною

Щоб зменшити дії, які негативно позначаються на екології міста, патрульна поліція Кременчука має перевіряти територію гаражних кооперативів, бо, як демонструють факти, безвідповідальні громадяни там спалюють сміття, забруднюючи повітря. Про це йшла мова на щотижневій апаратній нараді та на цьому була звернута увага міського голови Віталія Малецького.

Також мер відмітив, що скарг від жителів міста на неприємний запах, джерелом якого можуть бути  промислові підприємства, стало меньше. Незважаючи на це, минулого тижня «географія» джерел забруднення атмосферного повітря змінила свою «локацію» та перейшла в райони приватного сектору, гаражних кооператив і в бік Піщаного, де горіло сміттєзвалище.

Враховуючи суспільну реакцію на забруднення атмосферного повітря, голова міста наголосив на потребі здійснення системного контролю дотримання правил благоустрою в місті. Він дав доручення відповідним службам посилити роз’яснювальну роботу серед жителів приватного сектору про заборону спалювання листя та побутового сміття.

Як повідомляє служба допомоги мера кременчужанам, минулого тижня було зафіксовано 271 звернення на неприємний запах в атмосферному повітрі,  більшість із них стосувалася відчуття запаху гарі від пожеж на відкритій території на спалювання сміття.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов