• Головна
  • Подвір’я сімейного відпочинку з’явилося на Молодіжному (ФОТО)
11:21, 22 серпня 2017 р.

Подвір’я сімейного відпочинку з’явилося на Молодіжному (ФОТО)

Подвір’я сімейного відпочинку з’явилося на Молодіжному. Цей проект призваний  згуртувати спільним відпочинком усіх жителів мікрорайону, від дорослих до малих. У його створенні немалу роль відіграла фінансова підтримка Британської Ради в Україні.

У цьому році до організації конкурсу соціальних проектів і програм недержавних неприбуткових організацій, який за традицією проводиться міською владою, приєдналася і Британська Рада в Україні. Бюджет конкурсу становив двісті тисяч гривень.

Кошти міського бюджету направлялися тільки громадським організаціям, а Британська Рада в Україні допомагає фінансово активним громадянам, які бажають реалізувати свої сміливі проекти.

Авторами проекту «Подвір’я сімейного відпочинку» є Лариса Скороходова та Наталя Гриценко. Їм вдалося реалізувати свою мрію завдяки сусідам. Вони одержали перемогу у конкурсі, який проводився у цьому році.

Відзначили ж його відкриття  всією громадою мікрорайону справжнім спільним відпочинком.  Розташоване це місце на вулиці Козацькій, 138.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сімейнийвідпочинок #британськарада #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...