• Головна
  • Сьогодні День незалежності України!
Державне свято!
09:16, 24 серпня 2017 р.

Сьогодні День незалежності України!

Державне свято!

Сьогодні Україна відзначає свое найголовніше свято – День незалежності! Його святкують не тільки ті, хто живе в Україні, а й ті, кого доля занесла далеко від рідної землі.

Свято незалежності нашої країни відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України. Цей день вважається датою створення держави Україна.

17 березня 1991 року в Україні був проведений єдиний в історії СРСР Всесоюзний референдум про збереження СРСР. Одночасно з цим референдумом в Україні за наполяганням Народного Руху України за перебудову було проведене республіканське консультативне опитування: «чи згодні ви, щоб Україна була у складі Союзу Суверенних Республік на підставі Декларації про державний суверенітет України». Позитивно на нього відповіло більше 80% опитаних. Наслідком ідеологічної боротьби Народного Руху України за перебудову стало те, що референдумом і опитуванням в Україні були легітимізовані мінімум дві зовсім різні форми союзної держави і зроблений крок до незалежності - зобов'язання республіканській владі розробити і прийняти Декларацію про суверенітет України. 16 липня1990 року Верховною Радою Української PCP була прийнята Декларація про державний суверенітет України — документ про проголошення державного суверенітетуУкраїни.

Сьогоднішній день – це день народних гулянь и веселого святкування. По всій країні сьогодні проводяться концерти, ярмарки та багато інших святкових заходів. В Кременчуці святкові заходи організовані в парку Придніпровський.

Мер Кременчука Віталий Малецький привітав городян такими словами:

«Шановна громадо Кременчука! Дорогі земляки! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження нашої прекрасної суверенної держави! Цього року наша Батьківщина святкує 26 річницю своєї незалежності. За цей час Україна довела всьому світові, що прагне стати невід’ємною частиною великої європейської громади, підтримує демократичні принципи розвитку громадянського суспільства та право на самовизначення для своєї держави.  

День незалежності України для кожного справжнього патріота є нагадуванням про високу ціну і значення суверенітету української держави, право на свободу якої виборювали і продовжують виборювати найкращі її сини. В останні роки Україна переживає важкі випробування, але ці події мають доленосне значення для майбутнього українського народу, адже  загартовують дух української самосвідомості, викликають в кожному з нас найвищі патріотичні почуття та повагу до своєї Батьківщини.

Нехай творча будівнича енергія українців примножить славу нашої Батьківщини та стане запорукою процвітання та благополуччя. Нехай свято Незалежності принесе у кожен дім щастя та добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!»

Колектив сайту 05366.com.ua приєднується до привітань та бажає кременчужанам любові та миру, достатку та щастя!

Ось так сьогодні на честь Дня незалежності України змінила свій дизайн соціальна мережа "Вконтакті", яку заборонили на території України:

а так змінився Google:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#деньнезалежності #україна #державнесвято
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...