Результати міського конкурсу вишиванок «Вишиваний Кременчук»

24 серпня, в День незалежності України на головній сцені свята традиційно відбувся фінал міського конкурсу вишиванок «Вишиваний Кременчук».

Вишиванка – з давніх давен і донині є символом нашої автентичності та ідентифікації того що відрізняє нас від інших – нашого українського національного духу. В нашому місті цей конкурс проходить вже четвертий раз. На конкурс цього року 57 заявок було подано на 8 номінацій.

Організатори конкурсу: виконавчий комітет кременчуцької міської ради Полтавської області, управління у справах сім’ї і молоді кременчуцької міської ради, управляння культури і туризму виконавчого комітету кременчуцької міської ради, газета «Кременчуцький ТелеграфЪ» та Кременчуцька телерадіокомпанія.

Критеріями вибору найкращих вишиванок були: відповідність народним традиціям, оригінальність, майстерність, складність техніки виконання та органічне поєднання національно-художніх традицій та сучасних тенденцій.

Переможців нагороджували Голова міста Віталій Малецький та його заступник Ольга Усанова. Результати ж конкурсу є такими:

Краща жіноча вишиванка - Скідська Марина Іванівна.

Краща чоловіча вишиванка - Правда Юлія Володимирівна.

Краща дитяча вишиванка – Цема Іван Ярославович.

Краща старовинна вишиванка – Сорокіна Тетяна Іванівна.

Краща авторська вишиванка - Жабко Наталія В'ячеславівна.

Краща вишиванка з бісеру – Тютюнник Леся Василівна.

Краща вишита картина національно-сюжетного спрямування – Рожко Федір Федорович.

Кращий вишитий рушник – Касевич Ніна Микитівна.

Приз глядацьких симпатій читачів газети «Кременчуцький ТелеграфЪ» - Скрипко Анна.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ З КОНКУРСУ ВИШИВАНОК ДИВІТЬСЯ ТУТ

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов