Всеукраїнський рух «Твоя Країна»: Три незабутніх дні в Кременчуці

У Кременчуці феєрично завершились три дні візиту в рамках Всеукраїнського руху «Твоя Країна», який проходив 25-27 серпня.

Всі учасники вже поїхали додому, але незабутніх вражень їм вистачить на цілий рік вперед.

День перший розпочався з оригінального тім-білдінгу, відвідин Аквапарку «Поло-сіті», а також з проведення майстер-класу з аквагриму від місцевої майстрині Марини Мельничук на території ресторанного комплексу «Ивушки», який гостинно прийняв та ситно пригостив учасників візиту. Екскурсія від дуету художниці Оксани Бойко та викладача філософії Бергера Євгена Дмитровича відкрила історичні факти заснування та розвитку Кременчука, провівши прогулянку мальовничим берегом Дніпра та Придніпровським парком. Закінчилося все майстер-класом з мейл-арту в Картинній Галереї, де дівчата та хлопці мали змогу намалювати символ міста – щуку – на листівках з графікою Оксани Бойко та відправити їх своїм близьким, або навіть самим собі у майбутньому.

День другий відзначився своєю інтеркультурністю. Здивуванням для гостей міста було побачити у Кременчуці справжній Музей історії авіації та космонавтики з таким різноманіттям експонатів. Але ще більшою несподіванкою стали лицарські бої від кременчуцького підрозділу клубу історичного фехтування «Ritter». Учасники мали змогу власноруч приготувати хачапурі з холодною закускою та випробувати свої кулінарні здібності на смак у Грузинській пекарні «Пурі». Після цього на них чекала атмосфера Ірландіі та Середніх віків, яку створили фолк-гурт «Freigeist» та Наталія Огієнко з майстер-класом з танців європейських народів. Коли сонце зайшло, емоції запалило файєр-шоу від Павла з «Triada Fire Show» та компанії музикантів Максима Звіробоя.

День третій відкрив для учасників візиту найбільше різноманітних куточків міста: Міський Сад, гранітний кар’єр, Парк Миру, розбавлений розмовами про Сілезію та штучні мови світу, Крюківський міст та правий берег Кременчука.

До нашого міста приїхало 13 гостей з різних куточків України: Київ, Вінниця, Житомир, Бердичів, Черкаси, Снятин (Івано-Франківська область), Харків, Південне (Харківська область), Нікополь, Дніпро, Петриківка (Дніпропетровська область), Херсон та Миколаїв.

У своїх враженнях вони найбільше відзначали збалансованість програми, велику кількість зелених парків та неймовірних жителів Кременчука, які допомогли створити це триденне диво.

Одна із учасниць сказала, що відчула справжню душу нашого міста, а хлопчина з Нікополя порівняв Кременчук з супер-розвинутою версією свого рідного міста. Були виконані потаємні бажання учасників, їхні давні мрії, а багато чого вони спробували вперше у своєму житті.

«Твоя Країна» - це нові місця, враження, події, Люди, які за три дні стають для тебе рідними, а з містом ніяк не хочеться розлучатися. «Твоя Країна» – це Україна, це любов!

12 очень хорошо
Автор
12
(1 оценка)
Актуальность
12
(1 оценка)
Изложение
12
(1 оценка)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов