Лабораторні дослідження для освітян мають бути безкоштовними

Ситуація, яка склалася у зв’язку з проведенням профілактичних лабораторних  досліджень для робітників бюджетної сфери,  була обговорена на  прес-конференції депутата Кременчуцької міської ради Тетяни Сідерки.

З’ясувалося, що депутат піднімала це питання на обговоренні, а мер обіцяв, що всі питання будуть вирішені та робітникам бюджетної сфери будуть проведені лабораторні дослідження та медичні обстеження безкоштовно у відповідності до діючого законодавства.

На комісії, яка відбулася в червні, коли обговорювалися підготовки закладів таборів до прийняття дітей на відпочинок, піднімалось це питання, яке обговорюється вже другий рік. З цією проблемою до депутата звернулися викладачі, їх хвилювало, що  лабораторні дослідження та медичні обстеження проводяться за їх власні кошти, але за  Постановою Кабміна, в якій йдеться про надання та забезпечення педагогічного стану в країні, повинно забезпечуватися за рахунок держави.

Тому Тетяна Сідерка й піднімає це питання знову.  «Якщо не розібралися, кому підпорядковується санстанція, хто повинен оплачувати – будьте добрі, будь ласка, виділіть гроші з міської ради» - вважає депутат. Сума, яка необхідна на одного чоловіка, становить від 90 до 130 гривень. На обстеження кременчуцьких робітників освіти та охорону здоров’я виділено 400 тисяч, але попри все це наразі треба вирішити питання щодо санстанції, яка має робити безкоштовні аналізи для людей, а це вже повинні контролювати міський голова Віталій Малецький та його заступниця Ольга Усанова.

Всі ті, хто працюють в освітніх закладах, повинні пройти два дослідження. Першу процедуру - в колишній санстанції, яка знаходиться на вулиці Павлова, а профілактичний огляд  -  у лікарні «Кременчуцька» або у поліклініці №4. Проведення лабораторних досліджень має координувати санстанція та й проводити їх має право лише вона, саме у цьому й полягає суть цієї проблеми.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
39 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов