Батьки школярів та дошкільнят не повинні сплачувати добровільні внески

Батьки не повинні вносити ніяких додаткових коштів до учбових закладів та дитячих садків, так як всі фінансування з міського та державного бюджетів знаходяться у належному стані та проводяться своєчасно.

Про це стало відомо на прес-конференції депутата Кременчуцької міської ради Тетяни Сідерки, яка подавала запит до шкіл та садочків щодо грошей, виділених замість батьківських коштів за перший та другий квартали 2017 року.

Всі директори кременчуцьких закладів  відгукнулися на цей запит і надали повний звіт затрат, додаючи до нього фотографії, якщо в депутата з’являлися сумніви щодо наданої інформації. Цю документацію було продемонстровано на прес-конференції. Таким чином, аналітичний перегляд документації Тетяною Сідеркою був проведений.

У звітах щодо ремонтів виявилося, що деякими дитячим садкам взагалі не треба проводити його. До таких відносяться садки №: 1, 14, 18, 29, 48, 57, 67 та 68.

При формуванні наступного міського бюджету депутат збирається й надалі контролювати використання бюджетних коштів у школах та дитячих садках.

Також на прес-конференції було обговорено конкурс директорів, який проводився у нашому місті вперше. Депутат Тетяна Сідерка дуже рада тому, що цей процес у нас відбувся, але водночас їй не сподобалося те, що серед обраних замало нових облич.

Конкурс директорів  проводився лише в тих школах, в яких закінчилися договори директорів, а в інших, в яких вони ще діють, відбудеться на момент їхнього закінчення.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов