• Головна
  • Батьки школярів та дошкільнят не повинні сплачувати добровільні внески
17:56, 30 серпня 2017 р.

Батьки школярів та дошкільнят не повинні сплачувати добровільні внески

Батьки школярів та дошкільнят не повинні сплачувати добровільні внески, фото-1

Батьки не повинні вносити ніяких додаткових коштів до учбових закладів та дитячих садків, так як всі фінансування з міського та державного бюджетів знаходяться у належному стані та проводяться своєчасно.

Про це стало відомо на прес-конференції депутата Кременчуцької міської ради Тетяни Сідерки, яка подавала запит до шкіл та садочків щодо грошей, виділених замість батьківських коштів за перший та другий квартали 2017 року.

Всі директори кременчуцьких закладів  відгукнулися на цей запит і надали повний звіт затрат, додаючи до нього фотографії, якщо в депутата з’являлися сумніви щодо наданої інформації. Цю документацію було продемонстровано на прес-конференції. Таким чином, аналітичний перегляд документації Тетяною Сідеркою був проведений.

У звітах щодо ремонтів виявилося, що деякими дитячим садкам взагалі не треба проводити його. До таких відносяться садки №: 1, 14, 18, 29, 48, 57, 67 та 68.

При формуванні наступного міського бюджету депутат збирається й надалі контролювати використання бюджетних коштів у школах та дитячих садках.

Також на прес-конференції було обговорено конкурс директорів, який проводився у нашому місті вперше. Депутат Тетяна Сідерка дуже рада тому, що цей процес у нас відбувся, але водночас їй не сподобалося те, що серед обраних замало нових облич.

Конкурс директорів  проводився лише в тих школах, в яких закінчилися договори директорів, а в інших, в яких вони ще діють, відбудеться на момент їхнього закінчення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#батьківськівнески #школи #дитячісадки #конкурсдиректорів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...