В школі №16 відкрився сучасний спортивний майданчик (ФОТО)

У загальноосвітньому навчальному закладі №16, який знаходиться на вулиці Велика Набережна, 17, відкрився спортивний майданчик, збудований він був у межах реалізації проекту-переможця  «Громадського бюджету міста  Кременчука 2016 року».

В урочистому відкритті участь брали: депутат Кременчуцької міської ради Володимир Шибашов, директор загальної освітньої  школи №16 Олексій Довбня, автор проекту Вадим Проскурня, учні навчального закладу та жителі Першого Занасипу.

Відкриття спортивного майданчику в цьому місці є важливим для школи та мікрорайону, адже тут проживає багато дітей та молоді, які відтепер зможуть займатися спортом, розвиватися фізично та поширювати здоровий спосіб життя.

Конкурс проектів «Громадський бюджет міста Кременчука» проводився вперше минулого року. Від місцевих жителів та активістів тоді надійшло 70 громадських ініціатив, в яких пропонувались ідеї щодо розвитку Кременчука, його інфраструктури, простору та міської громади.

Сума фінансування Громадського бюджету складала 1,1 мільйона гривень. Переможцями стали одинадцять громадських ініціатив, а участь в голосуванні за їх визначення взяли 9904 людей.

Цього ж року ситуація є наступною: фінансування складає 3 мільйони гривень, з яких на один проект виділено 250 тисяч гривень.

В цьому році здійсняться ще кілька проектів, які належать до таких напрямків:

-майданчики та зони відпочинку;

-енергозбереження і використання альтернативних джерел енергії в громадських місцях;

-безбар`єрність міського простору;

-розвиток міського туризму, туристичної інфраструктури та туристичної привабливості міста;

-інновації, інформаційні технології, телекомунікації тощо.

Заявки на конкурс почнуть прийматися з початку вересня 2017 року після засідання Кременчуцької міської ради.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов