Україна – держава, в якій найбільші поклади газу

Уряд з відповідальністю підійшов до вирішення питання щодо підготовки до зимового періоду та збільшив видобування українського газу, а також виділив місцевим владам дев’ять мільярдів гривень на підготовку до опалювального сезону.

Кабінет Міністрів України забезпечив усі умови для створення паливних запасів та матеріально-технічних засобів. Наразі накопичено близько двох мільйонів тонн вугілля, а у підземні газові сховища закачано біля п’ятнадцяти мільярдів кубометрів газу.

Приріст місцевих бюджетів після децентралізації складає сто мільярдів гривень, а контролювати напрямки використання цих коштів – це одне з найголовніших завдань громадськості.

Прем’єр міністр Володимир Гройсман ініціював практику звітів керівників областей про зроблену роботу за виділені гроші.

Курс на збільшення видобутку власного газу забезпечить приріст видобутку в поточному році на шістсот-сімсот мільйонів кубометрів.

Наразі в Україні запаси газу перевищують дев’ятсот мільярдів кубометрів, а це означає, що наша країна є однією з найбільших держав Європи з великими покладами палива.

За вісім місяців обсяг видобутку природного газу становив трохи більше десяти мільярдів кубометрів, а до завершення 2017 року планується видобути газу - п’ятнадцять мільярдів кубометрів. За добу газу видобувають – сорок два мільйона кубометрів.

Нагадаємо, на Полтавщині будуть пробурені дванадцять свердловин для видобутку газу.

За матеріалами прес-центра Полтавської облдержадміністрації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов