На Полтавщині можна здійснювати патронат над дитиною

На Полтавщині з’явилася послуга патронату над дитиною.

Розпорядженням кабінету міністрів України від 9 вересня схвалено Національну стратегію реформування системи інституційного догляду за дітьми та їх виховання з 2017 по 2026 роки, а також план заходів з реалізації першого етапу.

Ця стратегіє має допомогти змінити та вдосконалити діючу систему, яка не відповідає потребам дітей та сімей з дітьми, та створити умови для повноцінного виховання та розвитку дитини в сім’ї.

Саме патронат над дітьми є  однією з форм пристосування дітей, які не можуть жити разом з батьками або законними представниками, до комфортних умов та захист їх прав. Сім’ям дітей та їм самим надаються послуги, що допоможуть повернутися у рідну сім’ю, а коли це неможливо зробити, тоді для них знайдуть іншу сім’ю чи віддадуть до дитячого будинку.

Якщо у вас виникло бажання стати патронатними вихователями, за детальнішою інформацією звертайтесь до Служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефонами: 50-27-27 або 60-61-19 (Полтава).

За матеріалами прес-центра Полтавської обласної державної адміністрації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов