На території площі Перемоги проводять озеленення (Фото)

Комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» реконструює зелену зону, яка знаходиться на площі Перемоги біля пам’ятного знаку «Перший день після війни».

Працівники підприємства вирішили відновити зелену зону до Дня міста та 74-ї річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників.

Пам’ятник, який встановлено більше п’ятнадцяти років назад, відремонтують у жовтні, а наразі завданням комунального підприємства є закінчити озеленення території. На реконструкцію пам’ятного знаку та впорядкування прилеглої до нього території в цьому році з міського бюджету виділили близько сто десяти тисяч гривень.

Озеленювачі вже зробили біля пам’ятника нові клумби та посадили кущі самшиту та катальпи, а сьогодні висаджували туї. Окрім цього, на клумбах планують у майбутньому висадити квіти та близько двохсот квадратних метрів газону. 

За матеріалами прес-центра міськвиконкому.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать