Громадськість та правоохоронні органи разом боротимуться проти злочинів

З середини жовтня у Кременчуці розпочне діяти проект під назвою «Сусідська варта».

«Сусідська варта» – це проект залучення до пильнування правопорядку жителів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Кременчук стане четвертим містом в Україні, де запустили цей проект, який базується на формуванні культури поведінки людей у громадах та ОСББ, піднятті їх правової свідомості та усвідомленні необхідності взаємодопомоги у тісній взаємодії з поліцією. Спільно з сусідами жителі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків піклуватимуться про захищеність свого житла та благоустрій території, а це має призвести до зменшення злочинності.

У межах цього проекту в нашому місті хочуть охопити п’ять ОСББ у різних мікрорайонах.

«Сусідська варта» має допомогти встановити тісний контакт між поліцією та громадою, щоб запобігти виникненню злочинів на території об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, та покращити дотримання норм правопорядку. Контакт між правоохоронцями та громадою буде здійснюватися за допомогою месенджерів. Коли проект запускатимуть, поліція проведе з мешканцями, вибраних ОСББ, роз’яснювальну роботу щодо принципів і механізмів дії проекту.

Про це говорили вчора, 12 вересня, у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради на спільній нараді щодо взаємодії правоохоронних органів, громадськості та органів місцевого самоврядування в Кременчуці.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )