Громадськість та правоохоронні органи разом боротимуться проти злочинів

З середини жовтня у Кременчуці розпочне діяти проект під назвою «Сусідська варта».

«Сусідська варта» – це проект залучення до пильнування правопорядку жителів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Кременчук стане четвертим містом в Україні, де запустили цей проект, який базується на формуванні культури поведінки людей у громадах та ОСББ, піднятті їх правової свідомості та усвідомленні необхідності взаємодопомоги у тісній взаємодії з поліцією. Спільно з сусідами жителі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків піклуватимуться про захищеність свого житла та благоустрій території, а це має призвести до зменшення злочинності.

У межах цього проекту в нашому місті хочуть охопити п’ять ОСББ у різних мікрорайонах.

«Сусідська варта» має допомогти встановити тісний контакт між поліцією та громадою, щоб запобігти виникненню злочинів на території об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, та покращити дотримання норм правопорядку. Контакт між правоохоронцями та громадою буде здійснюватися за допомогою месенджерів. Коли проект запускатимуть, поліція проведе з мешканцями, вибраних ОСББ, роз’яснювальну роботу щодо принципів і механізмів дії проекту.

Про це говорили вчора, 12 вересня, у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради на спільній нараді щодо взаємодії правоохоронних органів, громадськості та органів місцевого самоврядування в Кременчуці.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов