• Кременчуцькі пауерліфтери привезли додому срібло та бронзу (Фото)
11:00, 20 вересня 2017 р.

Кременчуцькі пауерліфтери привезли додому срібло та бронзу (Фото)

Кременчуцькі пауерліфтери привезли додому срібло та бронзу (Фото), фото-1

Нещодавно у Луцьку відбувся чемпіонат з класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп. У цьому змаганні взяли участь більше трьохсот спортсменів з різних куточків країни.

На цьому спортивному заході був представлений і Кременчук. Від нашого міста виступали спортсмени спортивного клубу «Титан», а саме кандидати у майстри спорту України - Дмитро Бойко та Купрієнко Альона.

Дмитро Бойко - представник збірної Полтавської області, а тренується він під керівництвом тренера - віце-президента спортивного клубу «Титан» - Владислава Крамаренко. Дмитро виступав у ваговій категорії до 74 кілограм серед юніорів та виконав норматив Майстра спорту України, піднявши у змаганні за три вправи суму в  585 кілограм. Окрім цього, він зайняв третє місце чемпіонату України,  здобувши бронзову медаль. До того ж, це був перший для спортсмена чемпіонат України у новій віковій групі.

Купрієнко Альона – представниця збірної Полтавської області, яка тренується під керівництвом тренера Ігоря Федорченка. Альона у дебютному для неї чемпіонаті змогла підняти за три вправи 330 кілограм. А це дало їй змогу зайняти друге місце та здобути срібну медаль.

21 вересня стануть відомі результати виступу Ігоря Федорченка на чемпіонаті у ваговій категорії 105 кілограм серед чоловіків.

Вітаємо кременчуцьких спортсменів із здобутими медалями та бажаємо й надалі перемагати та досягати нових висот!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію