• Головна
  • Школярі вчилися взаємодіяти з поліцією за допомогою мультиків (фото)
17:04, 26 вересня 2017 р.

Школярі вчилися взаємодіяти з поліцією за допомогою мультиків (фото)

Школярі вчилися взаємодіяти з поліцією за допомогою мультиків (фото), фото-1

23 та 24 вересня у Кременчуці відбувся тренінг «Закон очима дітей: Взаємодія дитини з Національною поліцією». На цьому заході учні 7 та 8 класів дізналися більше про законодавство України та навчилися створювати анімаційні мультфільми з пластиліну на тему спілкування з поліцією.

В рамках проекту «Дитячий патруль – Закон та Порядок» дітьми створено чотири мультики, які покажуть в навчальних закладах Кременчука, а також розроблено інформаційні брошури та плакати.

Важкість цього проекту полягала в тому, що його створено та втілено в життя на волонтерських засадах, а тому бухгалтерія, яка пов’язана з державними грошима, є дуже специфічною.

Цей проект здійснюється громадською організацією «Простір Свідомості», яка була створена 5 лютого 2015 року,  в межах конкурсу соціальних проектів «AC pitching Kremenchuk» за сприяння Британської Ради в Україні та громадської організації «Культурний діалог» при фінансовій підтримці управління у справах сім’ї, дітей та молоді Кременчуцької міської ради.

Голова громадської організації «Простір Свідомості» Алла Сира, яка за фахом є дитячим психологом, з 2016 року почала приймати участь у різних заходах та тренінгах, в яких вчили проектному менеджменту. Якраз у 2016 році змінилася дирекція цієї  організації і вона очолила її, а з 2017 почала займатися соціальними проектами, пов’язаними з дітьми: психологічні, покращення соціальної інфраструктури, протидія злочинності та освіта дітей.

Організатор проекту Алла Сира мала надію на те, що результати, які очікувалися від цього проекту – виповняться.

На запитання «Що спонукало до створення цього проекту?» психолог відповіла, що їй показали статистику по Кременчуку  кримінальних впроваджень, які було висунуто до неповнолітніх. Ця статистика є такою: перший квартал 2016 року – близько 380 впроваджень, а перший квартал 2017 – 420 впроваджень. Отож, це говорить про те, що рівень правопорушень збільшується. «В літературі психології написано, що найкращою профілактикою цього є саме проведення лекцій, тренінгів і розповідання дітям про їхні права та обов’язки, бо діти не завжди можуть усвідомити, що вони можуть нести за це відповідальність. Ось так  і з’явилася ідея цього проекту» - прокоментувала голова організації.

«Бачачи те, в якому стані те, що відбувається взагалі в Україні – хочеться покращити нашу ситуацію. Не хочеться, щоб люди виїжджали, діти виїжджали, щоб не було такого суму у дітей з приводу того, що нічого не зміниться. Це не добре, і я хочу зробити кроки, щоб змінити цю ситуацію» - говорила Алла Сира.

Девіз голови організації «Простір Свідомості»: «А що зробила особисто я?».

Алла Сира вважає, якщо кожен з нас буде вносити свій вклад, щось робити, вирішувати конкретні цілі, претензії або маленькі проблеми, тоді ситуація зміниться, а якщо чекати, що хтось прийде та щось зробить – то нічого не відбуватиметься.

Окрім проекту «Дитячий патруль – Закон та Порядок», організація реалізувала ще декілька. Наприклад, проект «Хет-Трік», на реалізацію якого залучалися американські гроші для побудови футбольних воріт у Кам’яних Потоках.

Залучаючи інвестиції на реалізацію проектів, податками з цих проектів поповнюється бюджет. «Ми зробимо щось гарне для того, щоб  покращити ситуацію в нашій країні і плюс ми отримаємо додаткові кошти в бюджет для її розвитку» - коментує Алла цю ситуацію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школярі #поліція #мультики #тренінг #проект #волонтери #громадськаорганізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...