Кременчужани можуть оцінити роботу міських судів за допомогою online-опитування

В Кременчуці стартувало незалежне online-оцінювання діяльності міських судів, яке проходитиме з 2 по 20 жовтня. Будь-хто з громадян може оцінити роботу Автозаводського та Крюківського судів, стан їх приміщень, ставлення суддів та працівників суду до відвідувачів або незалежність під час розгляду справ.

Під час опитування громадянин також може повідомити про факти корупції або недотримання строків розгляду справи та надати свої пропозиції щодо поліпшення роботи судів.

Подібне анкетування в Кременчуці проводиться вже вдруге. Його започаткувала ініціативна група «Чистий суд», куди увійшли представники громадських організацій Кременчука, журналісти та активісти. Минулого року учасники «Чистого суду» та співробітники судів спільно розробили анкету та провели перше анкетування. Збір відповідей відбувався паралельно: активісти поширювали онлайн-анкету в ЗМІ та соцмережах, а співробітники судів пропонували відвідувачам заповнити паперову версію анкети в приміщенні суду. Після завершення анкетування сторони обмінялися результатами та провели спільну прес-конференцію. Цього року оцінювання відбудеться за таким же алгоритмом.

Online-оцінювання є незалежним та анонімним. Online-форму створили громадські активісти. До завершення анкетування співробітники суду не отримують інформації про перебіг анкетування і поточні результати. Обмін даними анкетування відбувається виключно на підсумковій прес-конференції, за участі представників ЗМІ.

Щоб оцінити роботу кременчуцьких судів, перейдіть за посиланнями:

Оцінка діяльності Крюківського районного суду в Кременчуці

Оцінка діяльності Автозаводського районного суду в Кременчуці

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов