• Головна
  • Кременчужани можуть оцінити роботу міських судів за допомогою online-опитування
11:20, 3 жовтня 2017 р.

Кременчужани можуть оцінити роботу міських судів за допомогою online-опитування

В Кременчуці стартувало незалежне online-оцінювання діяльності міських судів, яке проходитиме з 2 по 20 жовтня. Будь-хто з громадян може оцінити роботу Автозаводського та Крюківського судів, стан їх приміщень, ставлення суддів та працівників суду до відвідувачів або незалежність під час розгляду справ.

Під час опитування громадянин також може повідомити про факти корупції або недотримання строків розгляду справи та надати свої пропозиції щодо поліпшення роботи судів.

Подібне анкетування в Кременчуці проводиться вже вдруге. Його започаткувала ініціативна група «Чистий суд», куди увійшли представники громадських організацій Кременчука, журналісти та активісти. Минулого року учасники «Чистого суду» та співробітники судів спільно розробили анкету та провели перше анкетування. Збір відповідей відбувався паралельно: активісти поширювали онлайн-анкету в ЗМІ та соцмережах, а співробітники судів пропонували відвідувачам заповнити паперову версію анкети в приміщенні суду. Після завершення анкетування сторони обмінялися результатами та провели спільну прес-конференцію. Цього року оцінювання відбудеться за таким же алгоритмом.

Online-оцінювання є незалежним та анонімним. Online-форму створили громадські активісти. До завершення анкетування співробітники суду не отримують інформації про перебіг анкетування і поточні результати. Обмін даними анкетування відбувається виключно на підсумковій прес-конференції, за участі представників ЗМІ.

Щоб оцінити роботу кременчуцьких судів, перейдіть за посиланнями:

Оцінка діяльності Крюківського районного суду в Кременчуці

Оцінка діяльності Автозаводського районного суду в Кременчуці

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #оцінювання #суддя #корупція #онлайноцінювання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...