Сьогодні Всесвітній день захисту тварин

Сьогодні, 4 жовтня, відзначається Всесвітній день захисту тварин або просто День тварин. Спрямований цей День на привернення уваги людей до проблем інших мешканців планети Земля – прав тварин та їх добробуту. Окрім цього, Всесвітній день захисту тварин  –  привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які стали незамінними членами сім'ї.

Відзначати цей день вирішили в 1931 році у Флоренції (Італії), на міжнародному конгресі прихильників руху захисту прав тварин.

Чому ж 4 жовтня обрали проведенням Дня тварин? Бо саме 4 жовтня - День пам’яті Франциска Ассізького, котрий вважається у католиків покровителем тварин.

Ідея відзначання Дня захисту тварин усталилася по всій Землі.

У цей День різними товариствами по захисту прав тварин проводяться акції, що закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб.

У Кременчуці долею безпритульних тварин займається комунальне підприємство «Спецсервіс-Кременчук», яке знаходиться на території КАТП-1628. Тут розташований пункт тимчасової перетримки, на якому працюють комунальники та волонтери, яким не байдужа доля бездомних тварин та які піклуються про них – знаходячи їм місце перебування чи віддаючи до рук нової сім’ї, та, навіть, рятуючи «братам нашим меншим» життя.

Будь-який бажаючий знайти собі вірного друга або захисника, з яким хоче пройти своє життя, може відвідати пункт тимчасової перетримки, що розташований на вулиці Горького 48/75, або зателефонувати за номером - 74-12-61. Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 8 до 19 години, а у вихідні до 18:00.

Не будьте байдужими, безвідповідальними та жорстокими до «братів своїх менших» - тварин.  

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
39 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов