• Головна
  • Сьогодні Всесвітній день захисту тварин
16:20, 4 жовтня 2017 р.

Сьогодні Всесвітній день захисту тварин

Сьогодні Всесвітній день захисту тварин, фото-1

Сьогодні, 4 жовтня, відзначається Всесвітній день захисту тварин або просто День тварин. Спрямований цей День на привернення уваги людей до проблем інших мешканців планети Земля – прав тварин та їх добробуту. Окрім цього, Всесвітній день захисту тварин  –  привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які стали незамінними членами сім'ї.

Відзначати цей день вирішили в 1931 році у Флоренції (Італії), на міжнародному конгресі прихильників руху захисту прав тварин.

Чому ж 4 жовтня обрали проведенням Дня тварин? Бо саме 4 жовтня - День пам’яті Франциска Ассізького, котрий вважається у католиків покровителем тварин.

Ідея відзначання Дня захисту тварин усталилася по всій Землі.

У цей День різними товариствами по захисту прав тварин проводяться акції, що закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб.

У Кременчуці долею безпритульних тварин займається комунальне підприємство «Спецсервіс-Кременчук», яке знаходиться на території КАТП-1628. Тут розташований пункт тимчасової перетримки, на якому працюють комунальники та волонтери, яким не байдужа доля бездомних тварин та які піклуються про них – знаходячи їм місце перебування чи віддаючи до рук нової сім’ї, та, навіть, рятуючи «братам нашим меншим» життя.

Будь-який бажаючий знайти собі вірного друга або захисника, з яким хоче пройти своє життя, може відвідати пункт тимчасової перетримки, що розташований на вулиці Горького 48/75, або зателефонувати за номером - 74-12-61. Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 8 до 19 години, а у вихідні до 18:00.

Не будьте байдужими, безвідповідальними та жорстокими до «братів своїх менших» - тварин.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тварини #захист #праватварин #безпритульнітварини #домашнітварини #деньтварин #пункттимчаосовоїперетримки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...