10 460 українських молодиків будуть призвані до військової служби

10 460 українських молодиків будуть призвані до військової служби, фото-1

Під час осіннього призову, який проходить з 2 жовтня до 30 листопада, на військову службу до збройних формувань України будуть призвані 10 460 парубків, яким виповнилося двадцять років та які не досягли двадцяти семирічного віку. До Збройних Сил будуть призвані 6360 осіб, до Національної гвардії – 3500 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб. Про це сказав начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Артур Артеменко.

З 5 жовтня до 28 листопада проводиться формування команд молодого поповнення на збірних пунктах та їх відправка до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань.

Як відмітив генерал-лейтенант Артур Артеменко, рішення про призначення призовників до відповідного виду військових формувань призовні комісії приймають з урахуванням освітнього рівня, технічної підготовки, виробничої кваліфікації, придатності до військової служби за станом здоров’я, фізичного розвитку та морально-ділових  якостей.

Молоді люди, яких призвуть до строкової військової служби, до участі в антитерористичній операції не залучатимуться. Окрім цього, держава надасть їм, на термін їх служби, соціальний пакет – грошову допомогу при призові та звільненні, а також повне державне утримання під час служби та надання відпустки тривалістю у десять календарних днів.

Час, який буде витрачено на проходження строкової військової служби, зарахується до стажів: страхового, робочого, робочого за спеціальністю, а також до державної служби. За призваними військовослужбовцями збережеться місце роботи, посада і середній заробіток, якщо вони були офіційно працевлаштовані до призову.

За матеріалами прес-центра Кабінету міністрів України

осіннійпризов призов призовнікомісії військоваслужба військовічастини військовіформування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
44 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии