Частина пенсіонерів збільшення пенсії може очікувати у листопаді

Як повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, частині пенсіонерів підвищать пенсію, відповідно до прийнятої Верховною Радою пенсійної реформи, у листопаді, а не в жовтні, через необхідність проведення перерахунку.

Починаючи з жовтня буде проведено перерахунок, а тому пенсіонери, яким збільшать пенсію у листопаді, отримають додаткові доплати.

Верховна Рада України 3 жовтня прийняла закон про пенсійну реформу, котрий з жовтня місяця вводить вимоги до мінімального страхового стажу для виходу на пенсію та передбачає підвищення пенсій дев’ятьом мільйонам пенсіонерів на суму, що становитиме від двохсот до тисячі гривень.

Закон про пенсійну реформу набуде чинності після його підписання президентом України Петром Порошенко та офіційного опублікування.

Окрім цього, Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу України у зв’язку з прийняттям закону про пенсійну реформу.

Як сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, ціллю закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій» є уточнення положень щодо витрат, які здійснюються з державного бюджету України, а також щодо покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду України.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов