Частина пенсіонерів збільшення пенсії може очікувати у листопаді

Частина пенсіонерів збільшення пенсії може очікувати у листопаді, фото-1

Як повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, частині пенсіонерів підвищать пенсію, відповідно до прийнятої Верховною Радою пенсійної реформи, у листопаді, а не в жовтні, через необхідність проведення перерахунку.

Починаючи з жовтня буде проведено перерахунок, а тому пенсіонери, яким збільшать пенсію у листопаді, отримають додаткові доплати.

Верховна Рада України 3 жовтня прийняла закон про пенсійну реформу, котрий з жовтня місяця вводить вимоги до мінімального страхового стажу для виходу на пенсію та передбачає підвищення пенсій дев’ятьом мільйонам пенсіонерів на суму, що становитиме від двохсот до тисячі гривень.

Закон про пенсійну реформу набуде чинності після його підписання президентом України Петром Порошенко та офіційного опублікування.

Окрім цього, Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу України у зв’язку з прийняттям закону про пенсійну реформу.

Як сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, ціллю закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій» є уточнення положень щодо витрат, які здійснюються з державного бюджету України, а також щодо покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду України.

УНІАН
пенсіонери пенсії пенсійнареформа підвищенняпенсії перерахунок бюджетнийкодекс зміни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
149 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии