Сьогодні Україна відзначає День юриста

Сьогодні, 8 жовтня, в Україні відзначається День юриста.

Встановлено цей День за Указом Президента України 16 вересня 1997 року.

Це свято об’єднує юристів різних сфер діяльності, що захищають права та свободи українців.

Гасло, якому підпорядковано життя правозахисників - «Знати право, служити праву, захищати право».

Голова міста Віталій Малецький так привітав кременчуцьких юристів:

«Шановні юристи Кременчука!

Сердечно вітаю всіх фахівців великого юридичного представництва Кременчука з професійним святом. У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя.  Саме від працівників юридичної галузі, від їх ерудованості, високої професійної кваліфікації,  толерантності, принциповості та неупередженості залежить бездоганне виконання законів. 

Вірю в те, що служіння закону для кожного правника Кременчука залишатиметься основним життєвим кредо. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою та довірою людей.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, невичерпної енергії та нових перемог в ім’я народу України  та жителів Кременчука!»

Колектив сайту 05366.com.ua приєднується до привітань та бажає кременчуцьким юристам сили, благополуччя, здоров’я та миру!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов