Провайдери домовилися про подорожчання Інтернету в Україні

В Україні найближчим часом на половину зросте ціна на Інтернет.

Підвищення цін розпочнеться на початку 2018 року, адже перед святами провайдери зазвичай проводять для клієнтів акції, а тому до кінця 2017 кардинальних змін у тарифах не буде.

Про це глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко заявив в інтерв'ю UBR.ua.

Як вважає Олександр Федієнко, на скільки піднімати ціни – оператори вирішують самі, проте це залежить від ситуації в регіоні, купівельної спроможності населення, конкуренції тощо. Зростання цін збережеться й надалі, адже п’ятдесят відсотків це вкрай мало.

Провайдери говорять про те, що, порівнюючи Європейські тарифи та, навіть, країн СНД з українськими, наша країна має дуже низькі тарифи, які не відповідають росту курсу та інфляції, на широкосмуговий Інтернет. Для того, щоб вижити та продовжити розвиватися, оператори змушені підвищувати ціни.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать