Провайдери домовилися про подорожчання Інтернету в Україні

В Україні найближчим часом на половину зросте ціна на Інтернет.

Підвищення цін розпочнеться на початку 2018 року, адже перед святами провайдери зазвичай проводять для клієнтів акції, а тому до кінця 2017 кардинальних змін у тарифах не буде.

Про це глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко заявив в інтерв'ю UBR.ua.

Як вважає Олександр Федієнко, на скільки піднімати ціни – оператори вирішують самі, проте це залежить від ситуації в регіоні, купівельної спроможності населення, конкуренції тощо. Зростання цін збережеться й надалі, адже п’ятдесят відсотків це вкрай мало.

Провайдери говорять про те, що, порівнюючи Європейські тарифи та, навіть, країн СНД з українськими, наша країна має дуже низькі тарифи, які не відповідають росту курсу та інфляції, на широкосмуговий Інтернет. Для того, щоб вижити та продовжити розвиватися, оператори змушені підвищувати ціни.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов