Платники Кременчуцької ОДПІ внесли майже 75 мільйонів гривень на допомогу армії

Платники Кременчуцької ОДПІ внесли майже 75 мільйонів гривень на допомогу армії, фото-1

За дев’ять місяців на обороноздатність української армії платники податків Кременчуцької ОДПІ спрямували 74 мільйони 581 тисячу гривень, віддаючи 1,5% суми своїх доходів до бюджету у вигляді військового збору.

Виконуючий обов’язки начальника Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Андрій Якименко відмітив, що, порівнюючи показники минулого року, надходження патріотичного податку зросли на 23 мільйони 500 тисяч, а це становить 46% податку.

Посильним внеском кожного громадянина для підтримки обороноздатності української армії та встановлення миру в Україні є саме сплата військового збору.

Середньомісячні надходження військового збору по Кременчуцькій ОДПІ становлять більше 8 мільйонів гривень.

Сплата військового збору є обов’язковою, коли виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, а тому на цей чинник мають зважати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нараховувати і сплачувати ці податкові платежі.

Про це повідомила Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області.

Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція закликає роботодавців регіону, котрі занижують військовий збір, виплачуючи своїм працівникам неофіційну заробітну плату, своєчасно і в повному обсязі  сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників.  

податок військовийзбір податкова бюджет допомогаармії платникиподатків роботодавці працівники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
14 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии