Шахраї-рекрутери ошукують громадян, які хочуть працювати за кордоном

Шахраї знаходили своїх жертв на популярних сайтах пошуку роботи, розміщуючи пропозиції щодо працевлаштування у Європі, та ошукували їх.

Останнім часом люди, які постраждали від «послуг» агентств, частіше звертаються до банківських установ.  При цьому щонайменше чотири агентства з банківськими рахунками в Німеччині виявилися підставними.

Злочинці представлялися працівниками солідних компаній, що сприяють працевлаштуванню в Європі, та пропонували клієнтам посередницькі послуги при пошуку роботодавців в Німеччині.

Жертви, не підозрюючи нічого лихого, підписували договори, в яких прописувалися перелік і вартість послуг посередників. Єдине, що могло насторожити клієнтів, так це стовідсоткова передоплата, але вони не звернули на це уваги, адже рахунки «рекрутерів» були «відкриті» у солідному німецькому банку.

Для зручності людей іншим варіантом оплати був перерахунок на платіжні картки, проте картки не мали ніякого відношення до рахунків, відкритих у банках Німеччини. Ці карти були відкриті на підставних осіб - дропов в українських банках. Дропи знімали зі своїх карток готівку в банкоматі та передавали її наступним учасникам злочину.

Для того, щоб не стати жертвою такого злочину, треба:

1.Перевірити репутацію рекрутингового агентства.

Пошукайте офіційний сайт рекрутингового агентства, аби переконатися, що маєте справу зі справжнім агентство, а не підставним.

Більшість компаній, а тим паче ті,  що працюють на міжнародному рівні, створюють собі сайти - інакше ні роботодавці, ні претенденти цю компанію просто не знайдуть і про неї не дізнаються. Німецька компанія не стане «абикому» подавати запит на рекрутинг співробітників.

2.Перевірити наявність вакансій на сайті роботодавця та відправити лист, в якому уточнити інформацію.

3.Знайти відгуки про агентства, адже люди, яких ошукали шахрайські «контори», часто залишають свої негативні відгуки в Інтернеті.

4.Перед підписанням договору з рекрутинговим агентством, показати його юристу.

Фахівець підкаже: які договір має у собі пастки; що потрібно уточнити  у рекрутера. Окрім цього, злочинець може «передумати» і відмовитися від «укладання» договору.

За даними Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем «ЄМА», у приклад наведено п’ять підставних агентств, ними виявилися:

1.WEISS International

2.HOFFMANN Capital

3.MULLER Consulting

4.Camelen LTD

5.ООО «ЮТА-СТРОЙ»

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов