• Головна
  • У ЦНАПах можна буде отримати посвідчення водія та зареєструвати шлюб
17:11, 12 жовтня 2017 р.

У ЦНАПах можна буде отримати посвідчення водія та зареєструвати шлюб

У ЦНАПах можна буде отримати посвідчення водія та зареєструвати шлюб, фото-1

11 жовтня Кабінет міністрів України підтримав ініціативу Міністерства економічного розвитку, в якій пропонується розширити перелік адміністративних послуг, отримуваних громадянами у центрах надання адміністративних послуг.

Розпорядження Кабінету міністрів впорядковує чинні нормативно-правові акти відповідно до ухвалених Верховною Радою чотирьох нових законів України, спрямованих на децентралізацію повноважень органів виконавчої влади надавати адміністративні послуги.

Отож, до ЦНАПів додадуться такі послуги:

-за погодженням місцевої влади з МВС, зможуть видавати посвідчення водія, а також здійснювати державну реєстрацію, перереєстрацію та  зняття з обліку транспортних засобів;

-за погодженням місцевої влади з Мін'юстом, зможуть реєструвати акти цивільного стану;

-зможуть видавати дозволи на застосування праці іноземців;

-за пропозиції Міністра соціальної політики Андрія Реви, зможуть надавати послуги соціальної сфери.

Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів закликав органи місцевої влади потурбуватися про те, щоб в ЦНАПах їхнього регіону з’явились такі послуги. Окрім цього, він виразив сподівання, що  Мін'юст та МВС безперешкодно нададуть центрам усіх регіонів можливість видавати ці документи. Степан Кубів наголосив, що якомога більша кількість адміністративних послуг має надаватися в одному місці, так як люди не повинні оббивати пороги державних органів, а, навпаки, отримувати швидкий та якісний сервіс.

Міністерство економічного розвитку рекомендує ЦНАПам надавати сто шість адміністративних послуг. Міністерство також працює над запровадженням єдиного стандарту обслуговування в усіх Центрах. До стандартів, наприклад, належить швидкість обслуговування – п’ятнадцять хвилин від входу клієнта до завершення отримання послуги.

За матеріалами прес-центра Кабінету міністрів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабмін #ініціатива #цнап #адміністративніпослуги #громадяни #розпорядження #регіони #державніоргани
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...