• У Кременчуці відбувся перший вечірній забіг (Фото)
10:44, 15 жовтня 2017 р.

У Кременчуці відбувся перший вечірній забіг (Фото)

У Кременчуці відбувся перший вечірній забіг (Фото), фото-1

14 жовтня у Кременчуці на День захисника України відбувся перший вечірній забіг «Кремень.Година».  Місце та час проведення заходу - парк «Ювілейний», де дистанція бігового кола становила півтора кілометра, розпочався забіг о 19:10, а завершився о 20:10.

Незважаючи на погодні умови та темряву, у змаганні загалом взяло участь двадцять кременчужан.

Розпочався захід з хвилини мовчання в пам’ять тих, хто загинув, захищаючи Україну.

Зареєструватися у марафоні можна було всім, кому виповнилося вісімнадцять років, безкоштовно, але за стан свого здоров’я кожен учасник сам ніс відповідальність.

Змагання проводилися у категоріях: жінки та чоловіки годинний забіг, а також естафетний залік на півгодини, у якому  взяли участь двоє людей.

Результати вечірнього забігу «Кремень.Година» такі:

Серед жінок - перше місце зайняла Ольга Карпенко, друге місце посіла Марина Пастухова, а на третьому опинилася Дар’я Літовченко.

Серед чоловіків - перше місце зайняв Ігор Слюсаренко, друге місце посів Сергій Година, а на третьому опинився Антон Заіченко.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ ДИВІТЬСЯ ТУТ.

Переможців нагороджували солодкими подарунками, медалями та квітами, а також учасники отримали сертифікати з їх особовими результатами.

Популяризація здорового образу життя та спорту у Кременчуці є запорукою покращення здоров’я та самопочуття кременчужан, адже заняття спортом загартовує не тільки тіло, а й дух людини.

#марафон #вечірнійзабіг #кременьгодина #переможці #спорт #захід #деньзахисникаукраїни