Наступного року в школах України введуть експериментальний курс історії

Наступного року в школах України введуть експериментальний курс історії, фото-1

Як повідомила представник Міністерства освіти та науки Лариса Євтушенко, у 2018-2019 навчальному році в школах проведуть пілотування інтегрованих курсів для окремих предметів.

За словами Лариси Євтушенко, колегія Міністерства освіти та науки України запропонувала до затвердження  нові програми, серед яких і нові програми для історії 10-11 класів. На наступний навчальний рік планується вивчення експериментального інтегрованого курсу з історії України та світу, а тому ті вчителі, котрі захочуть взяти участь у цьому пілотному проекті, можуть взяти участь в пілотуванні цієї програми на наступний рік.

На цей же навчальний рік затверджено три рівні окремих курсів з Історії України та Всесвітньої історії, а саме: стандарт, академічний та профільний.

Міністерство освіти та науки заявило, що в 2018-2019 навчальному році інтегровані курси з різних предметів за бажанням шкіл будуть пілотуватися в тих навчальних закладах, які  мають профільне спрямування. Для шкіл математично-природничого спрямування будуть пропонуватися інтегровані курси з гуманітарних предметів, для шкіл гуманітарного профілю - інтегровані курси з природничих предметів. 

УКРІНФОРМ
навчальнапрограма історія пілотування експериментальнийкурс мон інтегрованікурси школи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
34 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии