У Кременчуці відбулося перше засідання комісії з перевірки тарифів «Теплоенерго»

Сьогодні, 18 жовтня, у виконкомі Кременчуцької міської ради пройшло перше засідання комісії з перевірки обґрунтованості тарифів комунального підприємства «Теплоенерго».

Цю комісію створено відповідно до розпорядження голови міста Віталія Малецького.

Депутати Кременчуцької міської ради, що входять до складу комісії, та громадські активісти обговорили питання щодо обґрунтованості тарифів  на теплову енергію.

Заступник міського голови Валерій Декусар запропонував комісії: вивчити документи, які надало комунальне підприємство, та обговорити це питання з економістами виконкому та незалежними експертами, а вже на наступному засіданні знову розглянути його вже більш детально.  Керівництву «Теплоенерго» порекомендували на наступне засідання підготувати презентацію щодо обґрунтованості підвищення тарифів.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов