Для українців від 45 років запровадили квоти із працевлаштування

Відтепер українці старші сорока п’яти років можуть претендувати на робочі місця.

Для того, щоб забезпечити українців старших сорока п’яти років роботою, уряд запровадив для них квоти.

Як сказав Володимир Гройсман під час засідання уряду, люди старші сорока п’яти років часто говорять, що через свій вік вони не можуть знайти роботу. Тому для них ввелися квоти, а це означає, що відтепер вони зможуть претендувати на робочі місця в українських компаніях. Не менше чотирьох відсотків таких працівників становитиме від загального складу робочих місць - такою буде умова для працедавців.

За словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, кожне підприємство повинно забезпечити чотири відсотка робочих місць для людей від сорока п’яти років, якщо це не зроблять, то будуть певні стимулюючі моменти.

Схема квотування для підприємств подібна до квотування осіб з інвалідністю.

«Якщо ми беремо людей з інвалідністю, то за кожне створене робоче місце роботодавець суму вартості заробітної плати платить в фонд соціального захисту інвалідів. Якою буде система, як будемо платити, з'ясуємо додатково», - відмітив міністр.

Як сказав Андрій Рева, якщо не ввести відповідні санкції щодо роботодавців-порушників квотування, то «ніхто цим займатися не буде».

Цю законодавчу норму уряд реалізує через підзаконні акти. Закон же почне діяти  з 1 січня. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
128 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов