Магазин «FamilyShop» передав допомогу Кременчуцькому дитячому будинку (Фото)

Магазин «FamilyShop» передав допомогу Кременчуцькому дитячому будинку (Фото), фото-1

20 жовтня до Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини , що розташований на Бетонній вулиці, 3,   завітали працівники магазину «FamilyShop». 

Цьому магазину стокових товарів із Європи нещодавно виповнилося два роки, а знаходиться він на проспекті Лесі Українки, 1б.

З метою підтримки дитячих будинків Полтавської області працівниками магазину запущено новий благодійний проект «Планета FamilyShop».

У рамках цього проекту з 9 по 22 жовтня збиралися кошти. П’ять відсотків від суми, зазначеної в кожному чеку, які видано при покупці товару в магазині «FamilyShop», їх перерахували  Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини. Отже, кожен покупець автоматично став частиною проекту і зробив добру справу разом з ними.

Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини став першим об'єктом, про який працівники магазину вирішили потурбуватися. Надалі їх ціллю є вийти за межі Кременчука, допомагаючи іншим, як мінімум до Полтавської області.

Місія працівників «FamilyShop» - допомога, благо, щастя, добро.

У Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини перебувають діти від 0 до 6 років.

Під час заходу з дітьми грали та розважали їх, в образах Сімки та Нолика зі всім відомого мультсеріала «Фіксики», аніматори дитячого клубу «Джем». Малеча встигла виконати завдання, потанцювати, пострибати по «калюжам», пролізти через «тунель», а промовивши чарівні слова – зазвучала музика та з’явилися мильні бульбашки, які діти з посмішками прийнялися лопати та гратися з ними. Після цього на малечу очікували солодкі презенти. 

Магазин «FamilyShop» передав допомогу Кременчуцькому дитячому будинку (Фото), фото-2

Окрім цього, діти заспівали пісні: «Про осінь», «Про дощик» та «Про каштани».

20 жовтня працівники «FamilyShop» принесли малечі: памперси, солодощі,  засоби гігієни та одяг.

«Велика подяка всім хто долучився до організації свята для дітей, а саме дитячому клубу «Джем», а також інформаційному порталу 05366. Це тільки початок нашого благодійного шляху. Ми щасливі бачити посмішки дітей», - такі слова прозвучали від Тетяни Левочко.

магазин familyshop будинокдитини благодійнийпроект кошти речі аніматори працівники діти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
11.67 очень хорошо
(6 оценок)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
116 просмотров в январе
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии