Як шахраї вмовляють українців переводити гроші на їх банківські рахунки (Відео)

Шахраї, видаючи себе за співробітників служб безпеки, переконують своїх жертв перевести гроші на якісь віртуальні рахунки.

Як повідомляє Асоціація ЄМА, вони все частіше отримують скарги клієнтів, що стосуються переведення грошей зі своєї картки на якийсь рахунок. Зловмисник, телефонуючи на мобільний жертви та видаючи себе за співробітника служб безпеки банку,в якому у неї відкритий рахунок, повідомляє, що карта клієнта заблокована. Після цього лже-співробітник банку переконує жертву вивести гроші з «заблокованої» картки на якийсь інший віртуальний рахунок. Цим процесом керує шахрай, залишаючись з жертвою на зв’язку та вмовляючи не класти трубку, а перевести гроші негайно. Тим самим не дозволяючи їй і хвилини подумати, все зважити і зрозуміти, що її обманюють. Як виявляється пізніше, рахунок є шахрайським. Жертва сама відправляє гроші на картку злочинця.  

Щоб не стати жертвою такої шахрайської хитрості треба:

1.Не робити ніяких дій, які пов'язані з переведенням грошей з вашої картки «під диктовку». Справжній співробітник банку не стане дзвонити вам і вимагати кудись перевести ваші гроші! Зробити перерахунок ви можете тільки за власним бажанням і лише тому одержувачу коштів, якого виберете самі.

2.Знати, що справжній співробітник банку не стане маніпулювати вами, вимагати негайно прийняти рішення та зробити будь-які дії з вашою карткою. Тільки ви розпоряджаєтесь вашою карткою та вашими грошима. Співробітник банку може втрутитися в цей процес лише на ваше прохання. Причому його втручання буде не більше ніж рекомендацією, яку ви виконувати не зобов'язані. Справжній співробітник банку ніколи не стане наполягати, погрожувати або квапити вас!

3.Пам'ятати, що шахраї часто використовують повідомлення про «блокування карти». Якщо вам дзвонять і намагаються переконати, що ваша карта заблокована, не поспішайте вірити. Припиніть розмову та покладіть трубку. Потім зателефонуйте в ваш банк за офіційним номером, який вказано на вашій карті та є на офіційному сайті банку. Переконайтеся, що з вашою карткою все в порядку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
85 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов