«Укрзалізниця» оновить 500 вагонів та 70% білизни

Приватне акціонерне товариство «Укрзалізниця» до кінця 2018 року оновить близько п’ятиста спальних пасажирських вагонів, що становити одну шосту  парку, котрий зараз використовується. Окрім цього, до кінця 2017 вони оновлять близько сімдесяти відсотків постільної білизни в поїздах, а це майже п’ятсот вісімдесят тисяч комплектів.

Як повідомив, виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів України,  до кінця 2017 року ними планується оновити сто вісімдесят вісім пасажирських вагонів, з яких придбають тридцять вісім, а у сто п’ятдесяти проведуть капітальний ремонт. У 2018 році вони оновлять ще триста десять вагонів – шістдесят придбають, а у сто шістдесяти проведуть капітальний ремонт. Це буде найбільше оновлення «Укрзалізниці» за останні п’ятнадцять років.

Євген Кравцов відмітив, що всі вагони виготовляються та модернізуються на українських підприємствах, а тому цей великий обсяг замовлення допоміг запустити цілі галузі машинобудування, котрі простоювали останні п’ять-сім років.  

Виконуючий обов’язки голови правління публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» розповів про плани оновлення сімдесяти відсотків постільної білизни до кінця поточного року, а також про наведення ладу з туалетами в потягах та системами кондиціювання на початку 2018 року.

Кожного дня в користування пасажирам надається близько вісімдесяти тисяч комплектів постільної білизни.

За матеріалами прес-центра «Укрзалізниці».

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать