Сьогодні Україна відзначає День автомобіліста і дорожника

День автомобіліста і дорожника відзначається в Україні в останню неділю жовтня, а тому в цьому році він припав саме на 29 жовтня.

Цей День є національним професійним святом працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України від 13 жовтня 1993 року.

День автомобіліста відзначали ще за часів Радянського Союзу, проте під іншою назвою – День водія.

Голова міста Віталій Малецький привітав кременчуцьких працівників дорожнього господарства та автомобільного транспорту такими словами:

«Шановні працівники дорожнього господарства та автомобільного транспорту Кременчука!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята! Формування сучасного обличчя будь-якого населеного пункту неможливе без будівництва та обслуговування доріг, магістралей, транспортних розв'язок. В останні роки разом із вами ми перетворюємо Кременчук у місто доріг, а не напрямків. Бо свідомі того, що від стану доріг залежить не тільки належне функціонування всіх сфер життєдіяльності, безаварійний рух транспорту, але й настрій кременчужан. 

День автомобіліста та дорожника відзначають і автолюбителі, і інженерно-технічні працівники, і всі співробітники автотранспортних і сервісних підприємств. Одним словом, всі ті, чия професійна діяльність і захоплення пов'язані з автомобілями, їх виробництвом і забезпеченням безпроблемної роботи транспортної сфери.

Впевнений, що майстерність і професіоналізм кременчуцьких дорожників і автомобілістів, використання нових технологій, обладнання та матеріалів дозволять удосконалити мережу міських доріг і  підняти комфортність кременчуцьких вулиць.

У день вашого професійного свята дякую всім працівникам дорожнього господарства та автомобільного транспорту за відданість професії, відповідальність, з якою ви підходите до своєї справи. Від усієї душі бажаю вам подальших трудових звершень, щастя і міцного здоров'я, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!»

Колектив сайту 05366.com.ua приєднується до привітань та бажає кременчуцьким працівникам дорожнього господарства та автомобільного транспорту добробуту, щастя, здоров’я, радісної дороги та ні цвяха,  ні жезла.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать