У Кременчуці під час надзвичайних ситуацій мовний сигнал передаватимуть на FM-радіо

У Кременчуці у випадку надзвичайних ситуацій  для передачі мовного сигналу використовуватимуть FM-радіо.

Про це стало відомо на щотижневій апаратній нараді від нового керівника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Ігора Чудакова.

25 жовтня у Кременчуці проводили комплексну перевірку технічного стану системи оповіщення міста - перевіряли систему сирен та мовне проходження сигналу «Увага всім!».  У результаті цього процесу виявилося, що двадцять сирен зі ста двадцяти шести не запрацювали. Причини цього різні – пошкодження лінії зв’язку, викрадення кабелів тощо. 

Голова міста Віталій Малецький поставив  завдання перед керівником управління НС та ЦЗН - перенести ці системи оповіщення на будівлі комунальних закладів та установ, щоб вони були під  наглядом та охороною.

Як зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, проблемним питанням також є  різке зниження у місті радіоточок дротового радіо, через які передається мовний сигнал. Вирішенням цього питання він бачить перехід на доступні мережі FM-радіо. Це здійснять вже у наступному році. 

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов