
12:10, 31 жовтня 2017 р.
У Кременчуцькому районі стартував сезон дачних крадіжок

Дачні крадіжки набирають популярності у осінньо-зимовий період.
30 жовтня о 10:12 до Кременчуцької поліції звернувся 55-річний мешканець міста та повідомив, що у період з 27 по 30 жовтня з його дачного будинку, котрий знаходиться в селі Кривуші, невідомі викрали обігрівач та електроінструмент на загальну суму десять тисяч гривень. До приміщення злочинці проникли, віджавши металопластикове вікно.
Кримінальне провадження відкрито за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення).
Поліція закликає власників дачних будинківзберігати всі електроінструменти, техніку та цінності в надійно зачинених приміщеннях чи під охороною.
За матеріалами прес-центра Кременчуцького відділу поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:42
20 квітня
ТОП новини
Оголошення
21:35, 13 квітня
6
18:41, Вчора
18:12, 17 квітня
88
21:35, 13 квітня
9
live comments feed...