Сьогодні найтемніша та наймістичніша ніч року - Хеллоуїн

Як тільки не називають ніч з тридцять першого жовтня на перше листопада – День всіх святих; Самайн; Савин; Геловін, Хеловін; Хелоуїн; Хеллоуїн; Відьомська ніч.

Проте всі, від мала до велика, знають про це сучасне свято, а походить воно від старовинного свята кельтського народу, зокрема шотландського,  – Савин (Самайн).

Коли прийняли християнство, то його почали відзначати як «надвечір'я Дня всіх святих».

В Україні Хеллоуїн набув популярності після здобуття незалежності.

Багато дослідників вважають це свято християнізованим, яке походить від кельтських святкувань жнив та днів мертвих. Окрім цього, існує версія, що Хеллоуїн розвивався незалежно від Савину та має християнське підґрунтя.

Цього Дня діти та дорослі випрошують цукерки, вдягаються в тематичні костюми, прикрашають приміщення, вирізають «Ліхтар Джека» та розважаються: граючи в різноманітні ігри, розповідаючи моторошні історії та переглядаючи фільми жахів.

Основні теми Хеллоуїна – смерть, зло, окультизм та монстри, а кольори  – чорний та помаранчевий.

Окрім того, цей День має свої відомі пісні та тематичну музику, такі як: «Monster Mash» поп-музиканта Боббі Пікетта; «This Is Halloween», написана Денні Ельфманом; творчість гуртів «Midnight Syndicate» і «Nox Arcana»; атмосферні композиції в жанрі ембієнт, які складаються з лякаючих елементів на зразок скрипів, виття вовків і тому подібного.

Фразою, котра часто звучить в цей день, є  «Trick-or-treat».  Літературно цей термін переводиться як «жарт або частування» (поширені варіанти – «частування чи шкода», «цукерки або смерть») –  це вказує на жартівливу загрозу нанести шкоду, якщо господар не принесе дітям частування. Усталеного перекладу фрази на українську мову немає, а тому вона промовляється в оригіналі, або з заміною на «гаманець або життя».

У Кременчуці це свято традиційно відзначають проведенням тематичних вечірок у нічних клубах, пабах та, навіть, у дитячо-розважальних комплексах.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов