Що першочергово будуть розчищати від снігу в Кременчуці

Згідно з рішенням «Про забезпечення безперебійного руху транспорту на шляхах та залізницях міста Кременчука в зимовий період 2017-2018 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу», прийнятим міськвиконкомом Кременчуцької ради, створено штаб з координації робіт з прибирання снігу та затверджено його персональний склад, перелік автошляхів, закріплених за підприємствами й організаціями міста для прибирання снігу, а також перелік вулиць зони приватної забудови міста.

Отож, розчищатимуть від снігу та посипатимуть піщано-соляною сумішшю або поливатимуть розчином солі першочергово:

-під’їзні шляхи до лікарень та станції швидкої медичної допомоги;

-міст через річку Дніпро;

-дороги, котрими проходять маршрути громадського транспорту;

-розвороти тролейбусів;

-зупинки громадського транспорту;

-зливоприймальні колодязі та решітки;

-тротуари;

-в’їзди до загальноосвітніх шкіл та дитячих садків.

Для запобігання утворення снігових заметів та ожеледі на території житлової забудови міста ТОВ «Житлорембудсервіс» , ТОВ «Місто для людей Кременчук» та ТОВ ЖЕП «Перспектива» повинні своєчасно очищати від снігу: прибудинкові території; тротуари; під’їзні шляхи до контейнерних майданчиків; контейнерні майданчики.

Підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці за власний рахунок мають постійно очищати від снігу та льоду і посипати піском територію, надану їм в установленому законом порядку, а також  закріплені за ними об’єкти благоустрою, їх частини і прилеглу територію.

Керівники підприємств та організацій, яким підпорядковуються залізничні переїзди, повинні забезпечити їх безпечний стан для руху транспортних засобів під час сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі та налипання снігу.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов