Від болю в спині чоловік тиждень спав сидячи

Від болю в спині чоловік тиждень спав сидячи, Колесниченко Екатерина

Ми продовжуємо знайомити читачів з неймовірними історіями зцілення людей, які страждають на неврологічні захворювання.

Розповідає Олександр Швець - лікар міжнародного центру нейрохірургії. Оперували нещодавно 64-річного чоловіка з Києва, який мав міжхребцеву грижу. Крім сильного болю в спині, боліла також нога, чоловік не міг навіть лежати.  Рік тому в нього вже випадала грижа. Тоді була успішно прооперована, але зайва вага сприяла тому, що грижа випала у іншому хребці.

Пацієнт важив понад 130 кілограмів, розповідає нейрохірург. Він працював паркетником - носив важкі коробки. Це спровокувало першу грижу. Після операції чоловік не міг піднімати важке і лікувався вдома, тому сильно набрав вагу. Після одужання він знову підняв коробку і знов отримав грижу, яка перетиснула нерв.

Сильне знеболювальне не допомагало. Тиждень хворий спав сидячи. В нього сильно розпухли ноги. "Коли він потрапив до нас, навіть страшно було дивитися. Операція тривала три години. Під мікроскопом вирізали міжхребцеву грижу та звільнили нерв. Хребет укріпили металевою конструкцією. Її поставили, щоб уникнути рецидивів. Надмірна вага дає сильне навантаження на хребет, тому потрібно було його додатково закріпити. Ми видалили зруйнований диск і отвір засипали подрібненою кісткою пацієнта. За місяць конструкція зростеться, а власні тканини пацієнта забезпечать те, що організм її не відторгне", - Розповідає Олександр Швець.

Легше пацієнту стало одразу після операції. Він нарешті зміг спати лежачи, а наступного дня встав на ноги. Два місяці чоловіку не можна буде навантажувати спину, а за чотири він зможе повернутися на роботу.

Перша рекомендація, яку лікарі дали жінці прооперованого - це посадити чоловіка на дієту. Рекомендовано також зайняття спортом. Для спини найкращий вид спорту - плавання. Воно підтримує всі м'язи й не шкодить хребту.

Таїса Олійник

http://neurosurgery.05366.com.ua/
центрнейрохирургии міжхребцевагрижа нейрогірургія грижа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
139 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии