«Зі мною твердіє» - на Полтавщині оштрафували за рекламу з легкою еротикою

«Зі мною твердіє» - на Полтавщині оштрафували за рекламу з легкою еротикою, фото-1

На Лубенщині будівельний комбінат оштрафували за замовлення еротичної реклами.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів оштрафувала у Полтавській області комбінат будівельних матеріалів, який розповсюджував дискримінаційну рекламу. Мова йде про банер із зображенням напівоголеної дівчини. Про це повідомила прес-служба Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України.

Настя Мельниченко на своїй сторінці уFacebook опублікувала світлину з такою рекламою ще 14 травня та повідомила, що банер наліпили у Лохвиці.

Уповноважений з прав людини, перевіривши цю інформацію, зробила висновок - реклама дискримінаційна. Як йдеться у повідомленні, за наслідками моніторингу, на Полтавщині виявлено зовнішню рекламу будівельних матеріалів із написом «Комбінат будівельних матеріалів пропонує залізобетонні конструкції «Бетон товарний 1575 грн/м³. Зі мною твердіє». На банері  була фотографія напівоголеної дівчини. Світлина якої нічим не пов’язана з залізобетонними конструкціями та бетоном, що рекламуються.

Як з’ясувало інтернет-видання «Полтавщина», для банера використали стокову світлину. Її автором є московський фотограф Андрій Аркуша. Купили виконавці реклами зображення чи використали безкоштовно - невідомо.

За результатами реагування Уповноваженого з прав людини, Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів застосувала штрафні санкції до рекламодавця - ТОВ «Лубенський комбінат будівельних матеріалів». Порушення виявлено за статтями 7 та 8 Законодавства України «Про рекламу». Замовник має сплатити кошти у розмірі п’ятикратної вартості розповсюдження реклами відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу.

Полтавщина
реклама еротика сексизм штраф комбінатбудівельнихматеріалів дискримінація банер стоковафотографія законодавствоукраїни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
142 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии