Кременчуцькі платники податків поповнили місцеві бюджети майже на 1,1 мільярд гривень

З січня по жовтень поточного року платники Кременчуцького регіону спрямували до місцевих бюджетів майже 1,1 мільярд гривень податків та зборів.

Порівнюючи рівень надходжень за десять місяців цього року з минулим, то він зріс на двадцять дев’ять відсотків, а це становить 244,2 мільйонів гривень.

Податок на доходи фізичних осіб став основним фінансовим показником у наповненні місцевих бюджетів. З початку року з офіційних доходів кременчужан та жителів Кременчуцького району бюджети громад отримали 733,1 мільйона гривень, а це на 223,3 мільйона гривень більше за десять місяців минулого року.

Окрім того, приріст надходжень до місцевих бюджетів також отримано за рахунок плати за землю, яка у підсумку склала 161,4 мільйона гривень, що більше на 23,1 мільйон гривень до відповідного періоду 2016 року.

Представники малого та середнього підприємництва спрямували майже 92 мільйона гривень єдиного податку, а це на 25,8 мільйонів гривень більше минулорічної сплати.

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів працівники податкової інспекції досягнули в результаті плідної співпраці з платниками податків та органами місцевого самоврядування.

Надходження додаткових коштів у вигляді сплачених податків, які залишаються у місцевих бюджетах, сприятимуть реалізації важливих соціально-економічних та інформаційних проектів місцевого значення.

Про це повідомила Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов