Цього року 11172 людей на Полтавщині стали донорами

Як повідомив  директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, кількість донорів в  області збільшується – за десять місяців поточного року кров здали 11172 людей, а за весь минулий рік було 13542 людей.

Отож, в області до здачі крові та плазми кожного дня долучається 89 людей, з яких частина отримує відшкодування в розмірі шістнадцяти гривень за сто міллілітрів крові. Всього у Полтавській області заготовили по 6,1 міллілітрів крові на одного мешканця, а всеукраїнський показник становить 5,6 міллілітрів.

На Полтавщині 3130 мешканців мають статус почесного донора України, здавши понад сорок разових доз крові чи шістдесят – плазми. Найактивніше кров здають у Лубенському (92,3%), Кременчуцькому районах (87,6%) та в Полтаві (76,5%). Найгірша ситуація, за даними Департаменту охорони здоров’я, у Диканському (6%), Карлівському (14,3%) та Семенівському (18,8%).

Віктор Лисак відмітив, що Департамент охорони здоров’я забезпечує пункти прийому крові необхідними витратними матеріалами, адже для цього вони мають необхідні кошти.

Донорську кров, яку зібрали на Полтавщині, використовують як на потреби місцевих пацієнтів, так і відправляють до шпиталів, де лікуються бійці АТО.

За матеріалами прес-центра Полтавської обласної державної адміністрації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов