• Кременчуцькі пауерліфтери здобули цілу купу медалей на Відкритому турнірі «Кубок Титану» (фото)
16:03, 15 листопада 2017 р.

Кременчуцькі пауерліфтери здобули цілу купу медалей на Відкритому турнірі «Кубок Титану» (фото), фото-1

Минулі вихідні для кременчуцьких спортсменів пройшли гідно та з перемогами.

У Кременчуці на базі КДЮСШ №2 відбувся Відкритий турнір «Кубок Титану» з класичного жиму лежачи.

Головна мета змагань – популяризація пауерліфтингу серед молоді у Кременчуці та підтримка його у Полтавській області.

Проходив цей захід за підтримки: спортивного клубу «Титан», Кременчуцької міської ради, Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та дирекції КДЮСШ №2.

У змаганнях брали участь п’ятдесят спортсменів з трьох областей, а саме Полтавської, Кіровоградської, Сумської. На помості Кубку Титана разом з дебютантами змагань брали участь багато Кандидатів у майстри спорту України та Майстрів спорту України.

Під час проведення турніру розіграли двадцять комплектів медалей та визначили абсолютних переможців серед чоловіків та жінок.

Отож, серед чоловіків місця на турнірі розподілилися так: 1 місце – Швидко Денис (Суми); 2 місце – Калініченко Ігор (Полтава); 3 місце – Єрофєєв Сергій (Кременчук).

Серед жінок: 1 місце – Карпова Ірина (Полтава); 2 місце – Дроздова Ольга (Кременчук); 3 місце – Непран Марія (Полтава).

Окрім того, за підсумками змагального дня команда спортивного клубу «Титан», яка тренується під керівництвом віце-президента Владислава Крамаренка, в складі якої було тринадцять спортсменів здобула перше місце в командному заліку та гідно представила наше місто на турнірі.

Ольга Дроздова у ваговій категорії до 72 кілограм здобула золото першості для себе та своєї команди, Андрій Бутенко у ваговій категорії до 83 кілограм став другим з результатом у 170 кілограм, а Сергій Єрофєєв здобув срібло у ваговій категорії до 105 кілограм з результатом 202,5 кг та підкорив третє місце в Абсолютному заліку.

Далі ж команда спортивного клубу «Титан» з шести спортсменів вирушила до Дніпродзержинська, де їх також чекав тріумф.

Спортсменам вдалось здобути сім нагород, з яких п’ять золотих, одна срібна та одна бронзова. Дві золоті медалі з результатом 200 кілограм здобув Сергій Єрофєєв, який брав участь у змаганнях серед чоловіків та ветеранів, також золото здобули Андрій Бутенко з результатом 165 кілограм, Юлія Єрофєєва з результатом 45 кілограм та Ольга Дроздова з результатом 102,5 кілограма. Срібло виборов Володимир Мартинюк з результатом 170 кілограм, а бронзова нагорода дісталася Дмитру Погребняку результат якого також 170 кілограм.

#спортивнийклуб #відкритийтурнір #кубоктитану #пауерліфтинг #спортсмени #медалі #переможці #нагороди