У Кременчуці до завершення підходить конкурс малюнків «Спорт – це моє життя!»

У листопаді минулого року Кременчуцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» розпочав  традиційний конкурс малюнків під назвою «Спорт – це моє життя!» серед учнів загальноосвітніх начальних закладів та закладів позашкільної освіти.

Метою конкурсу є популяризація спортивного руху в Кременчуці, пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Триватиме цей конкурс до 20 січня.

Щодо оформлення робіт, то виконанні вони мають бути на аркуші паперу форматом А-3 або А-4, а також будь-якими художніми техніками.

Зауважте, що тематика малюнку має співпадати з назвою конкурсу – «Спорт – це моє життя!». На зворотному боці роботи повинна бути заповнена інформація у вигляді таблички:

1.«Назва роботи»

2.П.І.Б. виконавця

3.Повних років

4.Назва навчального закладу

5.Контактний номер

Роботи необхідно приносити в офіс Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», що знаходиться по вулиці 1905 року, 32, або у департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, розташованого по вулиці Лейтенанта Покладова, 3.

Журі конкурсу складається з:  представників Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також департаменту освіти та управління у справах сім’ї дітей та молоді.

Отож, вони визначать номінації серед наданих робіт і нагородять трьох переможців кожної номінації.

Кременчуцький міський центр фізичного населення «Спорт для всіх» оголосить переможців конкурсу «Спорт – це моє життя» у своїй офіційній групі «Sport for all Kremenchuk» у фейсбуці не пізніше 25 січня.

Саме нагородження переможців конкурсу відбудеться 9 лютого у Центральній міській дитячій бібліотеці імені І.Ф.Торубари, розташованій по вулиці Соборній. Окрім того, тут же буде зроблена офіційна виставка кращих робіт конкурсу.

Учасники, яких обере журі кращими в імпровізованих номінаціях, нагороджуватимуться пам’ятними призами та грамотами від Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальнішу інформацію можна отримати у фахівця центру І категорії Кірчик Тетяни Аркадіївни за телефоном: +380964852394; або у фейсбуці в офіційній групі центру «Sport for All Kremenchuk».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
64 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов