• Главная
  • У Кременчуці до завершення підходить конкурс малюнків «Спорт – це моє життя!»
14:50, 14 января 2018 г.

У Кременчуці до завершення підходить конкурс малюнків «Спорт – це моє життя!»

У Кременчуці до завершення підходить конкурс малюнків «Спорт – це моє життя!», фото-1

У листопаді минулого року Кременчуцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» розпочав  традиційний конкурс малюнків під назвою «Спорт – це моє життя!» серед учнів загальноосвітніх начальних закладів та закладів позашкільної освіти.

Метою конкурсу є популяризація спортивного руху в Кременчуці, пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Триватиме цей конкурс до 20 січня.

Щодо оформлення робіт, то виконанні вони мають бути на аркуші паперу форматом А-3 або А-4, а також будь-якими художніми техніками.

Зауважте, що тематика малюнку має співпадати з назвою конкурсу – «Спорт – це моє життя!». На зворотному боці роботи повинна бути заповнена інформація у вигляді таблички:

1.«Назва роботи»

2.П.І.Б. виконавця

3.Повних років

4.Назва навчального закладу

5.Контактний номер

Роботи необхідно приносити в офіс Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», що знаходиться по вулиці 1905 року, 32, або у департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, розташованого по вулиці Лейтенанта Покладова, 3.

Журі конкурсу складається з:  представників Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також департаменту освіти та управління у справах сім’ї дітей та молоді.

Отож, вони визначать номінації серед наданих робіт і нагородять трьох переможців кожної номінації.

Кременчуцький міський центр фізичного населення «Спорт для всіх» оголосить переможців конкурсу «Спорт – це моє життя» у своїй офіційній групі «Sport for all Kremenchuk» у фейсбуці не пізніше 25 січня.

Саме нагородження переможців конкурсу відбудеться 9 лютого у Центральній міській дитячій бібліотеці імені І.Ф.Торубари, розташованій по вулиці Соборній. Окрім того, тут же буде зроблена офіційна виставка кращих робіт конкурсу.

Учасники, яких обере журі кращими в імпровізованих номінаціях, нагороджуватимуться пам’ятними призами та грамотами від Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальнішу інформацію можна отримати у фахівця центру І категорії Кірчик Тетяни Аркадіївни за телефоном: +380964852394; або у фейсбуці в офіційній групі центру «Sport for All Kremenchuk».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#конкурс #малюнки #спортдлявсіх #спортцемоєжиття #учасники #переможці #номінації #нагородження #виставка #кращіроботи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...