Які заходи відбудуться у Кременчуці до Міжнародного дня інвалідів

3 грудня відзначаєтьсяся Міжнародний день інвалідів. Кожного року з цієї нагоди Кременчуцьким міським Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводиться ряд заходів для своїх вихованців.

Мета цих заходів – привернення уваги суспільства до проблем виховання і навчання дітей з особливими потребами, їх професійної освіти та подальшої трудової зайнятості.

Отож, цього року Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів спільно з Центральною міською дитячою бібліотекою реалізують проект під назвою «Добро починається з тебе».

У цьому проекті запланована виставка творчих робіт вихованців закладу, їх батьків, а також талановитих родин Кременчука, котрі виховують дітей з обмеженими фізичними можливостями. Окрім того, на відвідувачів заходу очікують майстер-класи з прикладного та образотворчого мистецтва, аква-грим, малюнки світлом, дитячі розваги, повітряні кульки, солодощі.

Цей захід проходитиме у неділю, 03 грудня, з 13 до 15 години у приміщенні Центральної міської дитячої бібліотеки по вулиці Соборній, 12/6.

За матеріалами прес-центра Кременчуцього міськвиконкому.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать